Сприяння інноваціям

Міжнародний захід «Innovation 2019»

Дата дедлайн: 

Втр, 27/08/2019

27 серпня у Національному університеті «Львівська Політехніка» відбудеться масштабний міжнародний захід «Innovation 2019», спрямований на підтримку розвитку інновацій та міжнародної кооперації.

X Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

Дата дедлайн: 

Птн, 23/08/2019

Для участі в І етапі виставки-конкурсу необхідно до 23 серпня надіслати на поштову адресу обласного територіального відділення МАНУ письмову заявку (форма додається), тези інноваційного науково-дослідницького проєкту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях.
З тематикою виставки-конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

В Україні стартує конкурс із впровадження інноваційних технологій

Дата дедлайн: 

Чтв, 01/08/2019

З 1 червня 2019 року оголошується проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Грант «Метелик» - $10 000 для українських школярів та студентів

Дата дедлайн: 

Пон, 15/07/2019

Маєте ідею перспективного соціального проекту та потребуєте коштів на її реалізацію? UGS оголошує запуск нової ініціативи - грант «Метелик», що надає грошову підтримку у розмірі до 10 тисяч доларів задля фінансування зусиль української молоді, спрямованих на соціальні зміни в країні.

Грант на навчання для студентів коледжей та ПТУ в рамках проекту Sсholarship в Україні

Дата дедлайн: 

Срд, 10/07/2019

Основна мета проекту - це мотивування здібної української молоді до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так і гуманітарних і економічних. Також показати, що поняття ”престижності” професії полягає в якісному навчанні будь-якої спеціальності і відповідальній роботі та що здібності та знання можуть приносити прибуток вже зараз.

Міжнародний конкурс ClimateLaunchpad 2019

Дата дедлайн: 

Втр, 02/07/2019
Міжнародний конкурс ClimateLaunchpad 2019

Стартував прийом заявок від українських учасників на найбільший в світі конкурс «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad! Відібрані команди пройдуть підготовку у топових експертів «зеленого» бізнесу в рамках національного буткемпу ClimateLaunchpad. Двоє переможців з України вирушать на глобальний Grand Final, щоб позмагатися з сотнями кліматичних команд за 10 000 євро і участь в акселераційній програмі Climate-KIC.

Українська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2019»

Дата дедлайн: 

Втр, 25/06/2019

З 1998 року Фонд L’Oréal та Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури (ЮНЕСКО) докладали зусиль, щоб підтримати та відзначити талановитих жінок-науковців та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі.
Українська Премія є частиною глобальної Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці».
Детальніше – https://www.forwomeninscience.com/en/home

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи

Дата дедлайн: 

Суб, 15/12/2018

За роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук Президія НАН України щороку (в лютому) присуджує чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів вищих навчальних закладів.

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій імені видатних учених України

Дата дедлайн: 

Чтв, 01/11/2018

З метою відзначення вчених, які опублікували найкращі наукові праці, здійснили винаходи і відкриття, що мають важливе значення для розвитку науки і економіки України, Національна академія наук України присуджує премії імені видатних учених України.

Сторінки