Новини

У Сінгапурі з'явилися автобуси із травою на даху — ініціатива «Garden on the Move»

Автобуси із зеленим дахом з'явилися в Сінгапурі в рамках тримісячного проекту «Garden on the Move» (Сад на ходу). Це свого роду експеримент, під час якого збираються встановити, чи дійсно трава на даху транспортного засобу допоможе охолодити його, щоб знизити витрату на використання кондиціонерів.

Хто такий Жозеф Плато і чому Google присвятив йому свій унікальний дудл

Анімація присвячена 218 річниці від дня народження Жозефа Плато / Google / Olivia Huynh

Компанія Google 14 жовтня вшановує 218 років від дня народження бельгійського фізика Жозефа Антуана Фердинанда Плато. Дослідження цього науковця у сфері візуального сприйняття надихнули його на винахід пристрою, який він назвав фенакістископом. Саме його поява, завдяки ілюзії рухомого образу, фактично привела до народження такого жанру, як кіно.

Учень Дрогобицького ліцею Дмитро Хевпа – переможець Всеукраїнського конкурсу стартапів

Одинадцятикласник профілю інформаційних технологій Дрогобицького ліцею Дмитро Хевпа став переможцем Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України” у рамках VIII фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019 (секція “Електроніка та приладобудування”, керівники проекту Роман Сосяк та Андрій Григорович).

Український винахідник створив акумулятор нового типу

Український винахідник Сергій Камінський заявив, що тестує надефективні і водночас недорогі батареї, які можуть стати заміною літій-іонних.

Еко-алкоголь: шотландська компанія почала випускати віскі в капсулах

@TheGlenlivet

Шотландський бренд віскі The Glenlivet випустив напій в новому форматі – не в традиційних пляшках, а в капсулах, які потрібно розчавити в роті. Компанія запевняє, що це подарує відчуття «вибуху смаку»

Зима близько: Xiaomi випустила розумну куртку

Зима близько: Xiaomi випустила розумну куртку

Китайська компанія Xiaomi відома своїми цікавими розробками.Нещодавно виробник представив розумну куртку. Це високотехнологічний пуховик з інтелектуальним контролем температури.

21 рік успіху Google: як звичайний стартап став технологічним монстром

21 рік успіху Google: як звичайний стартап став технологічним монстром

21 рік тому, 27 вересня 1998 року була заснована корпорація Google. Сьогодні вона є найпопулярнішим пошуковиком у світі. Як звичайний стартап зумів монополізувати ринок, а корпорація Google Inc стала однією з найуспішніших у світі.

Вічні блокноти та шопінг-асистент зі штучним інтелектом: які стартапи змагатимуться на конференції IT Arena у Львові?

27-29 вересня, у Львові відбудеться одна з найбільших технологічних конференцій Східної Європи IT Arena, на якій очікується до 4000 відвідувачів. У межах події проведуть масштабну битву стартапів. Зі 150 заявок відібрали 45 стартапів, які змагатимуться за звання найінноваційнішого, а також за гранти та цінні призи.

Сторінки