Новини

Учень Малої академії наук виборов “срібло” на Олімпіаді геніїв у США

Автор фото -НЦ "Мала академія наук"

Школяр із м. Дніпро Андрій Горбонос здобув срібну медаль на Олімпіаді геніїв (Genius Olympiad), яка відбулась у м. Освего (США). Також двоє членів української команди посіли четверті місця. Важливою умовою конкурсу є те, що проєкти учасників мають пропонувати рішення певної екологічної проблеми.

Команда студентів ВНТУ перемогла у національному відборі міжнародного конкурсу - вони створили 5 соціально-підприємницьких проектів

Автор фото -ВНТУ

Команда студентів Вінницького національного технічного університету отримала можливість представити Україну на міжнародних змаганнях Еnactus World Cup в Каліфорнії (США). Команда перемогла у фіналі національного відбору конкурсу, де взяли участь 11 українських вишів.

Дизайнерська крейда для дітей: ігрове знайомство з архітектурою

Нью-йоркський дизайнер Нік Бентел розробив серію дитячої крейди різних форм, яка допомагає дитині створювати лінії, точки і кола — базові елементи, які зустрічаються в архітектурі та дизайні.

Випускники першої МАНівської програми «UF Incubator Startup Intensive» презентували перед інвесторами свої проєкти

Бізнес-інкубатор «UF Incubator» НЦ «МАНУ» три тижні тому запустив освітню програму «UF Incubator Startup Intensive». За цей короткий час її учасників навчили перетворювати ідеї на проєкти і, що найважливіше ‒ зацікавлювати ними інвесторів. Зануритися у середовище справжнього бізнесу учням було легко, адже з ними працювали успішні підприємці і тренери-консультанти.

Сплеск кольору з харчових відходів — Dyelicious

Двоє молодих художників з Гонконгу роблять барвники з харчових відходів. Поєднуючи традиційне мистецтво фарбування і сучасні технології, вони створюють яскраві й неповторні візерунки на одежі та інших виробах.

В Житомирі відбудеться унікальна подія - Startup Thursday!

Маєш ідею, котра готова сколихнути світ? Приходь на Startup Thursday 4 липня на Михайлівську та отримай нові навички та вміння від кращих менеджерів проектів та стартаперів.

Бібліотека-велосипед у вигляді жука

Бібліотека-велосипед у вигляді жука

Як використовувати старі велосипеди? Можливо, їх можна переробити на щось корисне? Китайські дизайнери з LUO Studio сконструювали пересувну міні-бібліотеку, що зовні за формою нагадує жука.

Український студент розробив додаток, що прогнозує захворювання за життєвими показниками

Український студент розробив додаток, що прогнозує захворювання за життєвими показниками

Студент із Донецька Максим Лебединський розробив додаток, що прогнозує захворювання за життєвими показниками. Ходите з фітнес-браслетом, а той вже поставив діагноз

Українські школярі здобули 5 нагород на міжнародному науковому конкурсі в Туреччині

Українські школярі здобули 5 нагород на міжнародному науковому конкурсі в Туреччині

Учні Малої академії наук України здобули п'ять нагород на Науково-освітній виставці-конкурсі в галузі технічних наук та енергетики OKSEF, яка відбувалася у Туреччині в місті Ізмір з 11 по 16 червня.

Сторінки