Британський стартап Echion Technologies розробив технологію надшвидкої зарядки

Поділитися посиланням:

Британський стартап Echion Technologies розробив технологію надшвидкої зарядкиКембриджський стартап Echion Technologies готується запустити технологію, яка дозволить скоротити час зарядки батареї як з мобільного пристрою, так і електромобіля, до 6 хвилин, повідомляють «КОМЕНТАРІ».

Засновник компанії Жан де ля Верпійєр придумав нову технологію близько 2 років тому, коли працював над докторською дисертацією в Кембриджському університеті. Використовуваний зазвичай у літій-іонних акумуляторах графіт він замінив іншою речовиною, назва і склад якої не розголошується.

"Це новий вид порошку, який дозволяє заряджати батарею за 6, а не за 45 хвилин, – наводить слова розробника видання Cambridge Independent. – В тому числі і акумулятор електромобіля. Так що зарядити ваш електрокар тепер майже так само просто, як заправити звичайну машину".

Якщо рішення спрацює, Echion Technologies зможе впоратися з найбільшою проблемою в індустрії електромобілів – страхом великих відстаней. Споживачі, як правило, уникають тривалих поїздок на своїх електромобілях, тому що бояться, що батарея розрядиться, а знайти зарядну станцію вони не зможуть.

Крім того, при тому що літій-іонні акумулятори складають до 40% загальної вартості кожного електромобіля, вони схильні до самозаймання. У акумуляторів нового покоління таких недоліків не має.

Масове виробництво батарей з використанням нової технології може початися вже в 2020 році.

Теги: