Дизайнерська крейда для дітей: ігрове знайомство з архітектурою

Поділитися посиланням:

Нік Бентел ріс у сім'ї архітекторів, тому з дитинства знайомий із малюнками та кресленнями. У нього з'явилася ідея створити приладдя для малювання, яке допоможе дітям познайомитися з архітектурною графікою через гру і творчість. Про це повідомляє Велика епоха.

Дизайнер переосмислив стандартний образ крейди, якій зазвичай завжди надають форму бруска, і створив три незвичні інструменти з крейди. Один з них дозволяє намалювати декілька точок одночасно, другий малює паралельні лінії, а за допомогою третього можна одним рухом намалювати концентричні кола різного діаметра.

Використовуючи таку крейду, дитина зможе зрозуміти принцип, за якого результат залежить від кута нахилу інструмента і положення руки. Це нагадує принцип роботи пера, рейсфедера та інших інструментів, які використовуються у кресленні та каліграфії.

Колекція The Chalk Drawers була створена Ніком Бентелом у рамках його роботи для New Inc — майданчику для розвитку художників і дизайнерів, розміщеному в New Museum, музеї у Нью-Йорку.

Дизайнерську «архітектурну крейду» можна придбати поштучно за ціною $16. Для фінансування виробництва дизайнер проводить кампанію на Kickstarter.