Сплеск кольору з харчових відходів — Dyelicious

Поділитися посиланням:

Двоє молодих художників з Гонконгу роблять барвники з харчових відходів. Поєднуючи традиційне мистецтво фарбування і сучасні технології, вони створюють яскраві й неповторні візерунки на одежі та інших виробах. Про це повідомляє Велика епоха.

У 2013 році Ерік Чунг і Вінні Нгай заснували компанію Dyelicious (англ. dye — колір, барвник; delicious — смачний), що стала продовженням їхнього проекту Run2Tree Creations. Вони працюють над перетворенням харчових відходів на натуральні нешкідливі барвники. Потім їх використовують для фарбування різних виробів: одягу, мила та ін. Компанія також виробляє нетоксичні фарби для дітей.

«Ми використовуємо два методи для видобування натурального пігменту: нагрівання і ферментацію [процес, який займає три-чотири місяці]», — пояснює Ерік Чунг.

«Природа є основним джерелом наших матеріалів. Кожен шматочок може стати сировиною для колірних досліджень: кавова гуща, відходи сої і навіть листя», — говорить Вінні Нгай.

Не маючи достатньої інформації про видобуток пігментів з харчових відходів, команда провела 5 років, досліджуючи різні процеси. Їхній офіс став міні-лабораторією. Іноді художники проводять на цій «кухні» цілий день, експериментуючи, «готуючи» і змішуючи інгредієнти. Для фарбування тканин вони застосовують різні техніки, у тому числі старовинну японську техніку сіборі (шіборі) або вузликовий батик.

Dyelicious продають свої барвисті вироби, а також проводять майстер-класи, на яких навчають бажаючих створювати власний одяг і вироби ручної роботи.