Український Telegram-бот безкоштовно надає правову допомогу

Поділитися посиланням:

Юрист із Запоріжжя Володимир Голуб створив сервіс в Telegram, який направляє запити людей до фахівців, щоб ті надавали українцям безкоштовну юридичну консультацію, - передає Економічна правда.

Telegram-бот «Мій юрист» надає можливість користувачу обрати галузь права, у якій необхідна консультація, і поділитися даними про свою локацію, щоб знайти юриста поблизу.

Відомо, що бот, орієнтуючись на інформацію про галузь та локацію, звертається із запитом до відповідної бази юристів, обирає потрібного фахівця й підключає його до чату з тим, хто потребує допомоги.

Для юристів є окремий бот – «Мій клієнт». Правник реєструється в боті для надання консультацій, вказує галузі права, на яких спеціалізується, своє місце роботи та посаду, а також ділиться своєю локацією. Після реєстрації він потрапляє в базу. Коли в клієнта виникає запитання, бот «Мій юрист» рандомно обирає з бази десять юристів, які перебувають найближче до замовника, і відправляє їм питання з кнопкою «відповісти». Перший, хто натиснув кнопку, підключається до діалогу з клієнтом.

Винахід має ще одну корисну опцію. Щоб максимально скоротити час очікування консультації, кожні дві хвилини бот вибирає наступну десятку юристів, відправляючи їм запитання. Цей процес завершується, коли хтось із юристів натисне кнопку «відповісти». Крім того, сервіс визначає рейтинг юристів, оскільки клієнти можуть залишати відгуки у вигляді оцінок і бачити середню оцінку юриста, який відповідає на запитання. Також можна поскаржитися на недобросовісних користувачів – як юристів, так і клієнтів. Ті, хто отримує дві скарги, обмежуються у використанні сервісу.