Вітчизняні стартапи на виставці CES 2019

Поділитися посиланням:

Вітчизняні стартапи на виставці CES 2019На найбільшій Міжнародній виставці споживчої електроніки CES 2019 у Лас-Вегасі свої винаходи презентують і вісім українських стартапів, - повідомляє Новое время.

Організатори вітчизняних павільйонів розповідають, що журі відбирає для участі у виставці тільки ті продукти, які належать до категорії споживчої електроніки, здатні вплинути на ринок, мають свій діючий прототип і будуть представлені на CES уперше.

"У 2017-му й 2018-му стартапи, які поїхали в Лас-Вегас, змогли продати свій продукт і налагодити партнерські відносини з представниками таких компаній як Tesla, Lockheed Martin, Bosch, Samsung. Уcі учасники отримали вигідні пропозиції від потенційних інвесторів, партнерів і викликали резонанс на виставці. З кожним роком наші стартапи дедалі краще презентують себе й привертають увагу не тільки бізнесу", – говорить Ольга Афанасьєва.

До вашої уваги короткий огляд продуктів, які презентували українські компанії на Міжнародній виставці.

Jollylook – вінтажна камера з перероблених матеріалів, яка не використовує електроніку, а тільки папір, лінзи й картридж для миттєвих фотографій.

Nuka – «вічний» блокнот, який практично неможливо знищити або списати. Спеціальний папір не промокає, а з його аркуша стирається навіть звичайна кулькова ручка. Цікаво, що записи можна оцифрувати й синхронізувати з хмарним сховищем через додаток.

Photon LMS – компактне освітлення. Компанія пропонує кілька блоків, що підключаються до смартфону або комп’ютера й уміщають від 2 700 світлодіодів.
Photon LMS

Rawr – нашийник, підключений до інтернету, який дає змогу через мобільний додаток відстежувати місце розташування вашого вихованця, його стан; має світлодіодне підсвічування та датчик температури.
Rawr

FunLight – оригінальний атракціон пропонує користувачам випробувати віртуальну реальність без будь-якого додаткового обладнання. Потужні проектори передають зображення на стіни й підлогу, тому гравці бачать однакові зображення й можуть взаємодіяти один з одним.

Flasty – тривимірний принтер, який друкує їжу. Пристрій може створювати будь-які фігури, наприклад з шоколаду, сиру, хліба.

Whooshi пропонує користувачам не тільки бездротовий Bluetooth-підсилювач звуку, але й смарт-програму, яка персоналізує звук під ваш унікальний слух.

iGlam – інтелектуальна срібна прикраса з напівдорогоцінним камінням, яка автоматично підбирає кольорову гаму під ваш одяг. Через додаток розумна прикраса може сканувати колір безпосередньо з одягу й адаптуватися до нього.
iGlam