Японці продемонстрували ґаджети від спеки

Поділитися посиланням:

На виставці сучасних технологій у Токіо вчені представили винаходи для боротьби із спекою – куртку з вентиляторами та асфальт, здатний охолоджуватися, повідомляють Подробности-ТВ.

Захід відвідало майже мільйон людей, які хотіли дізнатися, як боротися з аномальною спекою.

Науковці та дизайнери з’їхалися з усіх куточків країни, щоб запропонувати свої варіанти вирішення проблеми. Хітом цього сезону стала куртка, яка здатна завдяки спеціальним вентиляторам охолоджувати тіло людини. На вигляд вона дивакувата, але жителів міста це не надто турбує.

Ще одна компанія запропонувала спосіб охолодження асфальтових та бетонних поверхонь: спеціальний спрей під час розпилення відбиває тепло та зменшує ультрафіолетове випромінювання.

Цікаво, що така новинка здатна не тільки захистити поверхню від руйнування, але й знизити температуру повітря в місті на 10 – 15 градусів. Технічний директор компанії має надію, що винахід запровадять уже в найближчому майбутньому, адже у 2020 році в Токіо відбудуться Олімпійські ігри.

Як відомо, прогнози метеорологів невтішні: з кожним роком температура повітря буде підвищуватися. Тому для вчених розробки такого спрямування є дуже важливими. У свою чергу, японські компанії вже готові запустити в продаж свої ноу-хау, сподіваючись, що новинки допоможуть не тільки жителям Японії, а й іншим людям, які проживають у спекотних країнах.