Японська парасолька вміє літати за власником

Поділитися посиланням:

Японська парасолька вміє літати за власникомУчені японської компанії Asahi Power Services представили прототип летючої парасольки, яка в автономному режимі захистить власника від променів сонця, а в майбутньому – і від дощу. Про це повідомляє UA|TV.

Новинку вже прозвали «дронбрелла» (від слів drone і umbrella, тобто «безпілотна парасолька»). Літає винахід завдяки закріпленому безпілотнику.

Загальна вага новинки – 5 кг, а ширина – 150 см. Час роботи пристрою досягає 20 хв. У планах розробників зменшити загальну вагу винаходу та збільшити його перебування в повітрі до години.

Президент компанії Кенджі Сузукі зазначив, що зараз триває тестування прототипу третього покоління: команда новаторів намагається подолати технічні проблеми, щоб пристрій зависав над головою власника та рухався за ним, коли той буде пересуватися. А щоб дрон розпізнавав лише свого господаря, використовують спеціальну камеру та штучний інтелект.

Розробники мають намір використовувати «дронбреллу» в закритих приватних зонах, наприклад таких, як гольф-клуби. Відомо, що в продажу апарат може з’явитися 2019 року.