З’явився особистий гід з харчування

Поділитися посиланням:

У США створили додаток Pinto, який відстежує якість харчування, наявність у продуктах алергенів і навіть складає план дієти. Спираючись на задані критерії, винахід вибирає здорову їжу та надає повну інформацію про неї, - повідомляє Велика епоха.

Відомо, що чимало людей має певні дієтичні особливості харчування (через алергію, непереносимість глютену тощо) і хоче отримувати більше інформації про правильність свого раціону.

Для використання програми користувачеві досить «відсканувати» упаковку продукту за допомогою телефону. Отримавши таким чином вихідні дані, додаток фокусується на інформації про харчування, яка важлива для конкретного користувача, та швидко аналізує прийнятність обраного продукту відповідно до індивідуальних потреб споживача.

Щоб повідомити, наскільки їжа відповідає критеріям дієтичних продуктів, додаток використовує систему кольорів. Синій – чудово підходить, зелений – добре, жовтий – більш-менш, а червоний зовсім не підходить для вживання.

Цікаво, що Pinto є корисним помічником, яким варто запастися для відвідування продуктових магазинів. Особливо актуально це для тих, хто погано розбирається в маркуванні продуктів. Наприклад, не знає, як визначити оптимальний об’єм своєї порції та розрахувати необхідну кількість калорій; яких інгредієнтів найбільше в обраній їжі?

Ще одна ізюминка додатка – готові дієтичні профілі для складання різних дієт, включаючи безглютенову, вегетаріанську, веганську, палео, кетогенну, для діабетиків, для підтримки здоров’я серця та інші. Вибравши конкретний дієтичний профіль, користувач побачить інформацію про особливості харчування в межах обраної ним дієти. Крім того, можна повідомляти додатку, скільки вам потрібно споживати калорій на день, а також інші особливості власної дієти.

З’явився особистий гід з харчування

З’явився особистий гід з харчування