Оголошено конкурс заявок на участь у Літній школі для молодих науковців у рамках проекту RI-LINKS2UA

Дата дедлайн: 

Суб, 15/07/2017

Оголошено конкурс заявок на участь у Літній школі для молодих науковців у рамках проекту RI-LINKS2UA

Проект RI-LINKS2UA Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» оголошує конкурс для молодих дослідників на отримання грантів для участі в Літній школі-тренінгу з написання проектних заявок та ознайомлення з концепцією «Відповідальні дослідження та інновації», якій надається великого значення і яка стосується напряму «Наука з суспільством і для суспільства» цієї програми.

Літня школа працюватиме 25–28 вересня 2017 року в Одесі та передбачатиме як лекційну частину, так і групові практичні заняття, а також відвідання інноваційного виробничого підприємства.

До участі в школі запрошуються молоді дослідники й інноватори (віком до 35 років) із дослідницьких установ, вищих навчальних закладів, малих і середніх підприємств, а також представники громадянського суспільства (в тому числі недержавних організацій).

Критерії відбору учасників:

– наявність вищої освіти;

– представлення ідеї проекту або дослідницьких інтересів відповідно до напрямів школи-тренінгу («Ресурсні матеріали», «Біотехнологія», «Транспорт», «Наука з суспільством та для суспільства»);

– вільне володіння англійською мовою (робоча мова Літньої школи – англійська, переклад не передбачено).

Організатори школи покривають витрати на дорогу, проживання (включно зі сніданком) та обіди.

Кінцевий термін подання заявок на участь – 15 липня 2017 року. Результати відбору будуть оприлюднені в першій половині серпня.

Форма заявки та програма Літньої школи розміщені на веб-сайті проекту RI-LINKS2UA (https://ri-links2ua.eu/object/call/377) і мають бути заповнені он-лайн.

Із будь-яких питань звертайтеся на електронну поштову скриньку: Olga.Zyrina@kpk.gov.pl.

Джерело: Національна академія наук України