Авто на повітряній подушці

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

1. Прізвище, ім'я та по-батькові, вік
Валітов Юрій Олегович, 20

2. Контактний телефон, мейл
tesla9338@gmail.com

3. Місце проживання, регіон
Одеська область, с.Дальник

4. Освіта (вказати назву навчального закладу, факультету, спеціалізації)
-

5. Наявність публікацій, їх тематика; участь в конференціях, виставках тощо
-

6. Назва пропонованої розробки (ідеї)
Авто на повітряній подушці

7. Галузь науки і техніки, до якої розробка (ідея) належить
Технології транспортування

8. Основні терміни (ключові слова)
-

9. У чому полягає актуальність розробки? На розв’язання якої проблеми вона спрямована?
Наземні засоби пересування (автомобілі, мототранспорт) потребують для переміщення ідеальне дорожнє покриття, яке має забезпечувати якісне зчеплення з поверхнею коліс, що призводить до значних витрат енергії для руху й коштів для амортизації транспортного засобу.

10. Опишіть сутність пропонованої розробки (ідеї), не розкриваючи ноу-хау, – вкажіть принцип дії, конструкцію, досягнуті показники
Моя ідея полягає у встановленні на транспорті внутрішніх вентиляторів, розміщених посередині герметичного циліндра, заповненого повітрям чи гелієм. При обертанні гвинта має відбутися нагрівання газу мотором вентилятора й перекачування його з нижньої камери циліндра до верхньої, що створить внутрішню різницю тиску у камерах, яка у поєднанні з підйомною силою теплого газу дозволить підіймати великоваговий транспорт.

11. У чому полягає наукова, технічна і споживча новизна пропонованої розробки?
Дана розробка допоможе створити засіб пересування, який зможе пересуватись незалежно від типу земної поверхні, зменшити витрати на амортизацію транспорту, підвищити його швидкість.

12. Вкажіть очікувані області застосування
Транспорт

13. Якими є очікувані ефекти від використання розробки (економічні, наукові, технічні, соціальні, екологічні)?
Зменшення витрат водіїв на амортизацію транспортного засобу, можливість пересування без необхідності будівництва асфальтованих доріг, що руйнують екосистеми й потребують значних коштів на будівництво й ремонт, відсутність забруднення довкілля використаними шинами з машин, можливість швидшого прибуття до місця призначення шляхом підвищення швидкості машини, порівняно з наземним транспортом.

14. Ваші уявлення про обсяг можливого ринку для Вашої розробки (в Україні та за кордоном)
-

15. Чи відомі Вам аналоги Вашої розробки ? Вкажіть їх недоліки. В чому перевага Вашої розробки над ними, за рахунок чого вона досягається?
На разі створюються літаючі автомобілі, які використовують зовнішні гвинти, як у гелікоптерів, але основним недоліком цих машин є високий рівень шуму, що робить неможливим їх використання в населених пунктах, оскільки створюється дискомфорт для їх жителів. Моя ж розробка дозволить зробити транспорт абсолютно безшумним шляхом покриття циліндру звукоізоляційним матеріалом.

16. Ступінь опрацювання розробки
Ідея