Автоматизоване робоче місце робочого персоналу ресторана, «Waiter PRO 2013»

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Молнар Крістіан Золтанович
mkrisztian95@mail.ru
Ужгород
Студент групи КН-42 четвертого курсу, напрям «Розробка програмного забезпечення, «Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «Ужгородський національний університет»
-
Автоматизоване робоче місце робочого персоналу ресторана, «Waiter PRO 2013»
Софт
Автоматизоване робоче місце
Нова ідея
Дана система розроблена з метою полегшення роботи офіціантів і працівників ресторану. Головна ідея – це розробка максимально мобілізованого програмного середовища, за допомогою якого можемо подолати майже всі інформаційні бар’єри та незрозумілі ситуації, які часто-густо виникають в ресторанах.
Сам проект ділиться на 5 великих підпрограм, а саме:
• Програмний десктоп бармена
• Програмний десктоп кухні
• Програма адміністрування
• IOS додаток для здійснення замовлень
• API додаток для збереження інформації
Перші три підсистеми, із перелічених, реалізовані за допомогою cередовища розробки програмних забезпечень «Embarcadero RAD Studio XE4», IOS додаток написаний за допомогою використання «Xcode», а остання, п’ята частина реалізована за допомогою кросплатформної мови програмування «Ruby on Rails».
Програмний десктоп бармена – це функціонал який централізує роботу усіх програм. Всі нові замовлення відображатимуться саме в цій частині та відсилатимуться на кухню. Також кухня має можливіть надіслати повідомлення про стан готовності замовлення.
Десктоп кухні використовується для того, щоб кухня більш об’єктно-орієнтовано виконувала ті чи інші поставлені задачі, тобто чим швидше отримала інформацію про замовлення, і швидше виконувала його.
IOS додаток служить безпосередньо для здійснення замовлення. Вибрані страви відсилаються на кухню і починається процес реалізації.
Частина адміністратора – головна частина усього програмного забезпечення, оскільки тут налаштовуються властивості всіх підпрограм.
Як було вище згадано, програма написанна з метою подолання виникнення людської помики, непорозуміння та виникнення конфліктів різного роду. Довіривши таким програмним засобам елементарний процес замовлення певної страви є більш комфортним і зручним. Не кажучи, навіть про те, що на сьогоднішній день фрази «смартфони», «планшети» і тому подібне є відомими майже для всіх із нас. Використавши такі технології кліент має змогу сам вибрати те, що бажає замовити, додати опис щодо приготування тієї чи іншої страви, залишити відгуки, отримати опис вибраної страви, відіславши його на задану електронну адресу. При воборі страви відразу відображається ціна та короткі відомості, а при додаванні до списку замовлень відображається ціна всього замовлення. Таким чином, кліент автоматично може дізнатися скільки він змушений заплатити без зайвих калькулювань. Виконавши елементарні дії може зекономити час, що є надзвичайно важливо сьогодення.
Інтерфейс розроблених програмних засобів відрізняється простотою та компактністю та швидко пристосовний до нововведень. Кілька елементарних операцій дозволяють досягти бажаного результату, і найголовніше, зробити це – швидким, але при цьому, зрозумілим способом. Родзинкою програмного продукту є - «живий код». Це означає, що адміністратор при зміні властивостей у програмі адміністратора повністю. керує програмним кодом: наперед запрограмованими функціоналами. Програма реагує та обробляє «бажання» адміністратора і відтворює зміни виводячи їх на дисплей користувача.
Для збереження даних використовується база даних MySQL, якою керує розроблене API. Всі дані з програми передаються у форматі JSON. Програміст, зробивши відповідний запит із відповідними параметрами легко може знайти спільну мову з додатком, який розміщений на WEB платформі.
Розроблена система впроваджена та використовується в двох ресторанах світу, а саме в Німеччині (м. Мюнхен, адреса конфіденційна) і в Угорщині (м. Будапешт, адреса конфіденційна).
При розробці даного проекту були розглянуті такі технології як:
• Динамічне створення об’єктів
• Кліент серверна архітектури програмного забезпечення
• Тежноголія збереження даних JSON
Дійшовши до висновку можна стверджувати, що в результаті була розроблена надійна і конкурентоспроможна програма, система програмних забезпечень, яка максимально спрощує роботу та обов’язки робочого персоналу різних ресторанів. До переваг прогамного забезпечення можна віднести мобільність, багатофункціональність, компактність, надійність і щонайголовніше – простоту, оскільки недаремно кажуть, «в простоті геніальність!».

Новий підхід в роботі закладів
Розважальні заклади, ресторани
Покращення процесу обслуговування
Україна
-
ідея
-
Покращення роботи закладів ресторанного бізнесу.

Теги: