"Автостоп", система екстреного гальмування для автомобілів

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Прізвище, ім’я та по-батькові, вік: Михайлюта Олександр Олександрович, 53 роки

Контактний телефон, мейл: zorja58@ukr.net

Місце проживання, регіон: м.Київ

Освіта (вказати назву навчального закладу, факультету, спеціалізації) Київський державний університет ім.Т.Шевченка, факультет журналістики

Наявність публікацій, їх тематика; участь в конференціях, виставках тощо понад 1000 публікацій на економічну, політичну, соціальну теми; брав участь у конкурсах "Інноваційний прорив".

Назва пропонованої розробки (ідеї): "Автостоп", система екстреного гальмування для автомобілів

Галузь науки і техніки, до якої вона належить: автомобілебудування

Основні терміни (ключові слова): система Автостоп

У чому полягає актуальність розробки? На розв’язання якої проблеми вона спрямована? Актуальність розробки полягає в тому, що тільки в Україні щороку гине приблизно 5 тис. здорових людей на автошляхах. У переважній більшості це стається тому, що автівкам "не вистачає" гальмівного потенціалу.

Опишіть сутність пропонованої розробки (ідеї), не розкриваючи ноу-хау, – вкажіть принцип дії, конструкцію, досягнуті показники. Сутність розробки в тому, щоб змінити принципову систему гальмування, ввімкнути резервні можливості машини при загрозі смертельного зіткнення з перешкодою (лобове зіткнення з авто, зіткнення з деревом чи бетонною огорожею).

У чому полягає наукова, технічна і споживча новизна пропонованої розробки? У збереженні людських життів, економії грошей на поховання загиблих, збільшенні ВВП держави приблизно на 2 мільярди гривень щороку. Погляньте: 5000 осіб при середній зарплаті 3000 грн. упродовж року могли отримати 180 млн. зарплати, а в нас частка зарплати в продукції не перевищує 10%, отже ці люди могли випустити продукції не менше, ніж на 1,8 млрд.

Вкажіть очікувані області застосування автопром

Якими є очікувані ефекти від використання розробки (економічні, наукові, технічні, соціальні, екологічні)? Колосальні. Тільки для України це - приріст на 100 тис. людей за 10 років (більшість гине у репродуктивному віці, тобто вони "забирають" з собою мінімум по одній ненародженій дитині)+ 2 млрд. щороку додаткового ВВП, а якщо запатентувати і продавати "Мерседесу", "Вольво" та ін., треба множити приблизно 1000 доларів на кількість авто, які випускають провідні гіганти за рік. Усі захочуть ставити систему "Автостоп", як двірники чи кондиціонери.

Ваші уявлення про обсяг можливого ринку для Вашої розробки (в Україні та за кордоном) Множимо 1000 доларів (приблизна ціна системи на одне авто) на кількість можливих замовлень від гігантів автопрому + СТО, де можна переобладнувати старі авто) без системи).

Чи відомі Вам аналоги Вашої розробки ? Вкажіть їх недоліки. В чому перевага Вашої розробки над ними, за рахунок чого вона досягається? Аналогів нема. Автопром, напевне, не зацікавлений у додаткових витаратах, а любдські життя вони не рахують. Проект примусять втілювати споживачі, автовласники, треба лише його продемонструвати.

Ступінь опрацювання розробки (ідея, технічне рішення, бізнес-план, дослідний зразок, модель, креслення, технологія, інноваційний проект тощо) Бізнес-план.

Вкажіть, які об’єкти права інтелектуальної власності входять до складу пропонованої розробки (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торгові марки, ноу-хау тощо). Вкажіть номер, країну, дату подачі (видачі) заявки (патенту). Патенту нема. На патентного повіреного нема грошей.

Чого Ви очікуєте від оприлюднення своєї розробки (ідеї, проекту) на сайті «Фабрика ідей»? Реалізації через пошук інвестора.

Теги: