CamTouch – Your Own Interactive Surface

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Коноваленко Андрій Валерійович
andreyk6@gmail.com
Луганська область
учень 11 класу Стахановської багатопрофільної гімназії № 15 Луганської області
-
CamTouch – Your Own Interactive Surface
інформаційні технології
інтерактивні презентації, мультимедійні технології
Мультимедійні технології це дуже цікава річ, яка може покращити процес навчання. Нажаль, у нашій країні, використання мультимедійних технологій не дуже розповсюджено. Це потрібно виправити, бо мультимедійні технології значно покращують процес навчання.
Створено програмно технічний комплекс для інтерактивної взаємодії з комп’ютером. У результаті роботи отримано програмно технічний комплекс за допомогою якого можна перетворити будь-яку поверхню на інтерактивну, та керувати цією поверхнею за допомогою лазерної вказівки, інфрачервоної-світлодіодної ручки, або за допомогою пальців.
Програмна частина максимально проста у користуванні та має можливість інтегрування в інше ПЗ. А технічний комплекс має складаться з недорогого обладнання.
Не менш важливо, що комплекс максимально доступний, а отже й дешевий. Завдяки чому, можна інтегрувати його у кожну школу.
Проект моє велику сферу використання та низьку ціну, на відміну від аналогів, приблизно у 15 разів менше. Собівартість такого комплекту приблизно 200-250 грн.
Проект може бути корисним для проведення інтерактивних презентацій та уроків у навчальних закладах; використання в комп’ютерних іграх; створення ПЗ з інтерактивною взаємодією; створення рекламних банерів, які можуть взаємодіяти з прохожими; та багато інших сфер застосування.
Також, цей комплекс можна використовувати там, де потрібна інтерактивна взаємодія або там, де зараз використовується мультимедійна дошка.
очікувані ефекти від використання розробки економічні, наукові, технічні, соціальні
-
-
інноваційний проект

Теги: