Човен з гвинтовим м`язовим приводом

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Прізвище, ім’я та по-батькові, вік: Ізмалков Герман Іванович

Контактний телефон, мейл: (061)224-13-89, germanizmalkov@yandex.ru

Місце проживання, регіон: м. Запоріжжя

Освіта (вказати назву навчального закладу, факультету, спеціалізації) ЗНТУ, інженерно-фізичний, зварювання

Наявність публікацій, їх тематика; участь в конференціях, виставках тощо Інформація про мої винаходи публікувалася в журналах: "Машинобудівник", "Винахідник і раціоналізатор" та ще у чотирьох виданнях.

Назва пропонованої розробки (ідеї): Човен з гвинтовим м`язовим приводом

Галузь науки і техніки, до якої вона належить: Водні транспортні засоби.

Основні терміни (ключові слова): Гвинт, шарніри, лопаті, рамки, тросик.

У чому полягає актуальність розробки? На розв’язання якої проблеми вона спрямована? На наш час нема гвинтової альтернативи веслувальним човнам.

Опишіть сутність пропонованої розробки (ідеї), не розкриваючи ноу-хау, – вкажіть принцип дії, конструкцію, досягнуті показники. Пропонований гвинт має лопаті, встановлені на шарнірах з однаковими упорами з обох боків шарніра. Обидва кінці тросика в різних напрямках закручені на вал. Користувач ногами через рамки приводить вал у зворотно-обертальний рух. Лопаті при будь-якому реверсі рухають човен тільки вперед, бо при будь-якому реверсі поворотна лопать вже опирається на інший упор.

У чому полягає наукова, технічна і споживча новизна пропонованої розробки? Поворотність лопатей рухає човен тільки вперед. Тросики зручно для ніг спрямовуються через блоки. При цьому амплітуда руху ніг не має бути фіксованою, що дає змогу відмовитися від коробки швидкості. Навіть малі амплітуди руху ніг забезпечують велику потужність, а проста траєкторія руху ніг дозволяє опиратися спиною на пружну спинку сидіння.

Вкажіть очікувані області застосування Як транспортний засіб або для розваги.

Якими є очікувані ефекти від використання розробки (економічні, наукові, технічні, соціальні, екологічні)? Людина зможе далеко плавати, не докладаючи великих зусиль.

Ваші уявлення про обсяг можливого ринку для Вашої розробки (в Україні та за кордоном) Високі споживчі якості мають забезпечити пропонованим човнам великий ринок.

Чи відомі Вам аналоги Вашої розробки ? Вкажіть їх недоліки. В чому перевага Вашої розробки над ними, за рахунок чого вона досягається? Аналоги є, але вони малоефективні.

Ступінь опрацювання розробки (ідея, технічне рішення, бізнес-план, дослідний зразок, модель, креслення, технологія, інноваційний проект тощо) Через відсутність коштів розробка знаходиться на стадії заявки.

Вкажіть, які об’єкти права інтелектуальної власності входять до складу пропонованої розробки (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торгові марки, ноу-хау тощо). Вкажіть номер, країну, дату подачі (видачі) заявки (патенту). Заявка на винахід № 2002021641, подана в Укрпатент у 2002 р.

Чого Ви очікуєте від оприлюднення своєї розробки (ідеї, проекту) на сайті «Фабрика ідей»? Що ця інформація дійде до бізнесових структур і вони зроблять належні кроки для втілення розробки у життя.

Теги: