Інформаційна система «Туристичне агентство»

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Кідиба Владислав Васильович
vladslavak@gmail.com
Волинська область
вихованець гуртка інформатики Центру науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації
-
Інформаційна система «Туристичне агентство»
Інформаційні технології
Туризм, база даних, інформаційна система
В наш час – епоху інформаційного вибуху – розроблюється і впроваджується велика кількість самих різноманітних АІС з дуже широким спектром використання.
Обрана предметна галузь пов'язана з туристичним бізнесом. Основною проблемою цієї галузі є збереження даних. Рішенням цієї проблеми є база даних (рис 1).

Інформаційна система «Туристичне агентство»

Основні ідеї сучасної інформаційної технології базуються на концепції баз даних (БД). Відповідно до даної концепції основою інформаційної технології є дані, організовані в БД, що адекватно відбивають реалії дійсності в тій або іншій предметній області, і які забезпечують користувача актуальною інформацією у відповідній предметній області [1].
В ході проектування та створення програмного продукту був розроблений простий для розуміння інтерфейс, а також були реалізовані такі функції: додавання, редагування, видалення, пошук інформації та інші. Також була зроблена автоматизація програмного продукту.
Надання туристичних послуг
Адекватне відображення актуальної інформації
-
-
інноваційний проект
-

Теги: