Інформаційно-комунікаційний навчально-виховний проект «Вінниця – туристична перлина Поділля»

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Чорномаз Ірина Сергіївна
irka_angel1_ch2@mail.ru
Вінниця
Студентка Інституту математики, фізики і технологічної освіти, спеціальність «Матерматика», Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського
-
Інформаційно-комунікаційний навчально-виховний проект «Вінниця – туристична перлина Поділля»
Інформаційні технології
Навчання, освіта, туризм, веб, мультимедіа
Проект спрямовано на самостійне дослідження учнями визначних архітектурних споруд, пам’ятників, музеїв, відомих постатей, які внесли значний вклад у розвиток і розквіт рідного міста.
Засобами інформаційно-комунікаційних технологій учнями досліджено значний обсяг історичних, архівних відомостей, розроблено інтерактивні, сучасні карти знань, сайт, буклети, мультимедійні презентації, відеоролики, інтерактивні тести та кросворди, а також багато цікавої і корисно пізнавальної інформації, розробленою українською та англійськими мовами.
Творча проектна діяльність забезпечує особистісно-орієнтований підхід до виховання, сприяє всебічному розвитку учнів, їх активності, розкриттю здібностей і талантів, зростанню ініціативи, самостійності. Участь у проектній діяльності дає можливість підліткам задовольнити свої потреби у самоствердженні, самовираженні, самоуспіху.
Освітня діяльність
Розширити кругозір учнів, сформувати навички самостійної дослідницької діяльності, аналізу та синтезу великого обсягу архівної та сучасної інформації, виховувати любов до рідного міста, повагу до відомих постатей, а також шанобливе ставлення до архітектурних споруд, пам’ятників, гордість за історичне минуле і сьогодення рідного міста, з метою поширення інформації про Вінницю, як туристичну перлину Поділля.
-
-
інноваційний проект
-
-

Теги: