Інтерактивний навчальний курс по створенню (багатокористувацького) блогу з інтегрованими можливостями Google+, Youtube, Skydrive

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Кожуховський Олексій Андрійович
Науковий керівник: Трубіцина Анастасія Леонідівна, alexey.energodar@gmail.com, scani@ukr.net
Запорізька обл.
учень 11-В класу Енергодарської загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів Запорізької області
-
Інтерактивний навчальний курс по створенню (багатокористувацького) блогу з інтегрованими можливостями Google+, Youtube, Skydrive
інформаційні технології
-
Сучасне життя вимагає певних знань і практичних навичок при роботі з комп’ютером та інтернетом. Але не у кожного є багато часу на те, щоб самостійно досконало розібратися в цьому безкінечному потоку інформації, яку треба зрозуміти, запам’ятати та активно використовувати. Тоді у пригоді мають стати легкі, зрозумілі навчальні засоби, які б допомагали засвоїти нові знання найбільш ефективно та за якнайменший час.
Пропоную до вашої уваги курс, створений мною для ознайомлення із новими можливостями, що мають сучасні веб-технології. Ви зможете легко організувати свою роботу в інтернеті: вести власний або спільний блог, зберігати важливу для вас інформацію в «хмарах» та інше. Докладніше про курс, його авторів та об’єкт вивчення (блог):
• Платформа блогу: blogspot.com
Ця платформа є дуже популярним і зручним інструментом для створення блогу. Вона безкоштовна, її власник – компанія Google, тому вона інтегрована із іншими сервісами Google. На мою думку, конкурентом цієї платформи є сервіс поміток Evernote, який можна налаштувати як власний блог (див. приклад тут: bit.ly/energodar). Та на жаль, його безкоштовна версія має деякі обмеження. Тому все ж я обрала blogspot. Блог у курсі розробляється по зразку: http://blog2school2energodar.blogspot.com/ Тобто, у курсі крок за кроком показується, як створити саме такий блог.

-
-
очікувані ефекти від використання розробки наукові, соціальні
-
-
інноваційний проект

Теги: