Использование солнечной энергии

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Прізвище, ім’я та по-батькові, вік: Кравец Наталья Васильевна

Контактний телефон, мейл: 80677445375, vannda@bk.ru

Місце проживання, регіон: г. Одесса

Освіта (вказати назву навчального закладу, факультету, спеціалізації) МГУ (Кишиневский Гос.Университет). Экономика и управление в торговле и общественном питании). Экономист

Наявність публікацій, їх тематика; участь в конференціях, виставках тощо нет

Назва пропонованої розробки (ідеї): Использование солнечной энергии

Галузь науки і техніки, до якої вона належить: бытовое использование

Основні терміни (ключові слова): использование солнечной энергии

У чому полягає актуальність розробки? На розв’язання якої проблеми вона спрямована? Актуальность заключается в том, что роль солнечной батареи предположительно будет выполнять оконный стеклопакет.

Опишіть сутність пропонованої розробки (ідеї), не розкриваючи ноу-хау, – вкажіть принцип дії, конструкцію, досягнуті показники. Принцип заключается в том, чтобы наносить кремниевое напыление на верхнюю часть стеклопакета и тем самым обеспечивать полную зарядку батареи в течении светового дня, а с наступлением сумерек использовать накопленную энергию.

У чому полягає наукова, технічна і споживча новизна пропонованої розробки? Новизна заключается в том, что использовать такой вид солнечных батарей можно в любом жилом помещении: в школах, больницах и .т.д.

Вкажіть очікувані області застосування Жилые многоэтажные дома, школы, гос. учереждения, больницы и. т.д.

Якими є очікувані ефекти від використання розробки (економічні, наукові, технічні, соціальні, екологічні)? Массовое использование.

Ваші уявлення про обсяг можливого ринку для Вашої розробки (в Україні та за кордоном) Повсеместно

Чи відомі Вам аналоги Вашої розробки ? Вкажіть їх недоліки. В чому перевага Вашої розробки над ними, за рахунок чого вона досягається? Аналоги в публикациях мне не встречались

Ступінь опрацювання розробки (ідея, технічне рішення, бізнес-план, дослідний зразок, модель, креслення, технологія, інноваційний проект тощо) На базе существующих аналогов солнечных батарей (но плюс моя идея его маштабного использования)

Чого Ви очікуєте від оприлюднення своєї розробки (ідеї, проекту) на сайті «Фабрика ідей»? Запатентовать идею

Теги: