Малогабаритний вогнестійкий сейф

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Прізвище, ім’я та по-батькові, вік: Неумивака Віктор Миколайович. Дата народження 16.09. 1954

Контактний телефон, мейл: 8(093)5292753
Місце проживання, регіон: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Чубинське

Освіта (вказати назву навчального закладу, факультету, спеціалізації) Українська сільськогосподарська академія (нині Український державний аграрний університет), зооінженерний факультет, спеціальність – зоотехнія, спеціалізація – племсправа.

Назва пропонованої розробки (ідеї): Малогабаритний вогнестійкий сейф

Галузь науки і техніки, до якої вона належить: Охорона документів і матеріальних цінностей

Основні терміни (ключові слова): Сейф, вогнестійкий, малогабаритний

У чому полягає актуальність розробки? На розв’язання якої проблеми вона спрямована? Для зберігання документів та малогабаритних матеріальних цінностей (грошей, коштовностей та ін.) часто застосовуються малогабаритні вогнестійкі сейфи. Вони займають мало місця й непогано захищають об’єкти зберігання від пожежі). Але проти викрадення вони практично беззахисні – невеликі габарити і вага в даному випадку з переваг перетворюються в дуже великий недолік (такий сейф можна порівняно легко винести з кімнати, донести до машини, підігнаної до підїзду будинку, і вивезти у відлюдне місце, де його можна, не поспішаючи, розрізати, наприклад, «болгаркою».

Опишіть сутність пропонованої розробки (ідеї), не розкриваючи ноу-хау, – вкажіть принцип дії, конструкцію, досягнуті показники. Пропонований сейф, зберігаючи малі габарити й вогнестійкість, оснащений системою кріплення до стіни, яка, дозволяючи господарю знімати й переносити його на інше місце, унеможливлює здійснювати цю процедуру злодію.

У чому полягає наукова, технічна і споживча новизна пропонованої розробки? Щоб установити сейф до нього не треба приварювати стержні. Кріплення до стіни здійснюється легко й має підвищену надійність (щоб вирвати сейф злодієві доведеться вивалити півстіни, що неодмінно створить шум і викличе спрацьовування сигналізації). В той же час господар (власник сейфа) може, в разі необхідності (наприклад, щоб перенести його на нове місце), легко зняти його, практично не пошкодивши стіну (якщо не враховувати невеликого отвору, просвердленого в ній при установці сейфа).

Вкажіть очікувані області застосування Офіси, квартири та інші приміщення, в яких зберігаються документи й малогабаритні цінності.

Якими є очікувані ефекти від використання розробки (економічні, наукові, технічні, соціальні, екологічні)? Значне зменшення кількості викрадень документів та малогабаритних цінностей.

Ваші уявлення про обсяг можливого ринку для Вашої розробки (в Україні та за кордоном) Всі розвинені країни.

Чи відомі Вам аналоги Вашої розробки ? Вкажіть їх недоліки. В чому перевага Вашої розробки над ними, за рахунок чого вона досягається? Для боротьби з вище описаним недоліком малогабаритних вогнестійких сейфів (можливістю виносу з кімнати) застосовують їх кріплення до стіни. Для цього до сейфа приварюють металеві стержні, які вмуровують у стіну з допомогою, наприклад, рідких дюбелів.

Однак така система, по-перше – не надто надійна (стержні можна вирвати зі стіни), по-друге – при необхідності перенести сейф на нове місце виникне немала проблема (необхідність серйозного пошкодження стіни).

Ступінь опрацювання розробки (ідея, технічне рішення, бізнес-план, дослідний зразок, модель, креслення, технологія, інноваційний проект тощо) Ідея.

Чого Ви очікуєте від оприлюднення своєї розробки (ідеї, проекту) на сайті «Фабрика ідей»? Впровадження в практику й одержання винагороди.

Теги: