Мультимовна клавіатура

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Прізвище, ім’я та по-батькові, вік: Касаткин Володимир Юрійович

Назва пропонованої розробки (ідеї): Мультимовна клавіатура

Основні терміни (ключові слова): Клавіатура

Опишіть сутність пропонованої розробки (ідеї), не розкриваючи ноу-хау, – вкажіть принцип дії, конструкцію, досягнуті показники.
Пропонується ідея мультимовної клавіатури, придатної для роботи з будь-яким алфавітом, кількість літер якого не перевищує 32 (33). Фізично клавіатура може бути реалізована:
а) стандартним чином, але в кожну клавішу, призначену для введення різних (залежно від поточної мовної настройки) знаків, вбудовано мікроекран (TFT, STN або інший);
б) зона клавіш, призначених для введення різних (залежно від поточної мовної настройки) знаків, реалізована у вигляді сенсорного екрана, вбудованого у клавіатурний блок.

При виборі нової мови введення у варіанті реалізації:
а) на мікроекрани клавіш виводяться зображення літер обраної мови;
б) на сенсорний екран виводиться зображення віртуальної клавіатури для обраної мови.

Зображення на клавішах (віртуальній клавіатурі) також можуть змінюватися при натисканні й утримуванні клавіші ''Shift'', натисканні клавіші ''CapsLock''. Програми, які використовують псевдографіку, могли б виводити потрібні зображення на мікроекрани клавіш при натисканні ''Alt''. Додатковим позитивним ефектом є те, що користувач пропонованої клавіатури припинить введення тексту російською (умовно) мовою, дивлячись на клавіатуру й не зауважуючи, що забув перемкнути мову з англійської (умовно) на російську.

Пропонована клавіатура відчутно полегшить роботу в умовах використання трьох і більше мов, а також користування такими алфавітами, як грузинський, арабський, іврит, японський алфавіт ''кана'' та ін.

Теги: