Розробка автоматизованої системи оцінювання якості знань за допомогою тестування

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Осіпчук Анна Миколаївна
sunnyanna1992@gmail.com
-
студентка V курсу факультету інформаційних технологій державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»
-
Розробка автоматизованої системи оцінювання якості знань за допомогою тестування
інформаційні технології
-
Незважаючи на досить велику кількість робіт з систем автоматизованого тестування, можна виділити цілий ряд загальних недоліків сучасних методів автоматизованого оцінювання знань за результатами тестування. Тому проблема розробки ефективних систем автоматизованого тестування знань, незважаючи на наявність існуючих розробок, залишається актуальною.
Для успішного застосування автоматизованого контролю знань в навчальному процесі враховувалися всі дидактичні вимоги побудови тесту.
Система складається з трьох незалежних модулів. У першому модулі передбачено безпосередньо створення тестів, у другому - здійснення процесу тестування, а в третьому - здійснення адміністративних функцій системи. Можлива постійна доробка і оновлення окремих модулів. Така побудова системи дозволяє змінювати функціональність будь-якого модуля, не торкаючись всій системі в цілому.
Автоматизована система контролю знань оперує з питаннями наступних типів:

  • одна вірна відповідь серед кількох зазначених варіантів,
  • кілька вірних варіантів відповіді серед кількох зазначених,
  • встановлення вірної послідовності,
  • встановлення відповідності,
  • введення короткої числової або текстової відповіді з клавіатури.

При видачі питань відбувається випадкове перемішування порядку слідування питань.

Користувачами автоматизованої системи можуть бутивикладачі шкіл, технікумів, вузів; школярі, студенти; співробітники відділу кадрів підприємств і т.д.
Дана розробка несе позитивний соціальний ефект. Наприклад, у вигляді економії часу HR-менеджерів при співбесідах з претендентами на працевлаштування. Підвищує можливості і рівень самоосвіти, інтелектуальний рівень населення вцілому. Також може виступати як допомога студентам у підготовці до здачі іспитів, школярам до здачі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
-
-
інноваційний проект

Теги: