Велосипед з інерційним маховиком

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Прізвище, ім’я та по-батькові, вік: Кузьменко Григорій Петрович

Контактний телефон, мейл: 0939918953, grig_ua@rambler.ru

Місце проживання, регіон: м. Київ

Освіта (вказати назву навчального закладу, факультету, спеціалізації) вища технічна, Дніпропетровський державний університет, фізико-технічний факультет.

Назва пропонованої розробки (ідеї): Велосипед з інерційним маховиком

Галузь науки і техніки, до якої вона належить: пересувні засоби з використанням мускульної сили.

Основні терміни (ключові слова): маховик

У чому полягає актуальність розробки? На розв’язання якої проблеми вона спрямована? Збереження сили велосипедиста, полегшення його роботи.

Опишіть сутність пропонованої розробки (ідеї), не розкриваючи ноу-хау, – вкажіть принцип дії, конструкцію, досягнуті показники. Інерція маховика дає додаткове прискорення, за рахунок якого пересувний засіб долає невеликі підйоми, або значно подовжує рух по рівній дорозі.

У чому полягає наукова, технічна і споживча новизна пропонованої розробки? Технічно вирішення доволі складне, але в пропонованому винаході воно не збільшує габаритів велосипеду.

Вкажіть очікувані області застосування побут, спорт, туризм, ...

Якими є очікувані ефекти від використання розробки (економічні, наукові, технічні, соціальні, екологічні)? Вдосконалення економічного та екологічно безпечного виду транспорту, корисна не тільки кожному велосипедисту, але і всьому людству. Такий вид транспорту має важливе соціальне значення. Доступний для кожного, розвиває фізичну силу і має профілактично-оздоровчий ефект.

Ваші уявлення про обсяг можливого ринку для Вашої розробки (в Україні та за кордоном) У великих містах України не досить розвинена інфраструктура велосипедного транспорту, але є країни, де цей вид транспорту дуже популярний, а також міста, селища і села в Україні, де велосипедом є основним транспортним засобом багатьох людей.

Чи відомі Вам аналоги Вашої розробки ? Вкажіть їх недоліки. В чому перевага Вашої розробки над ними, за рахунок чого вона досягається? Аналогів не знаю.

Ступінь опрацювання розробки (ідея, технічне рішення, бізнес-план, дослідний зразок, модель, креслення, технологія, інноваційний проект тощо) є діюча модель.

Вкажіть, які об’єкти права інтелектуальної власності входять до складу пропонованої розробки (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торгові марки, ноу-хау тощо). Вкажіть номер, країну, дату подачі (видачі) заявки (патенту). Інші розробки не використовувалися.

Чого Ви очікуєте від оприлюднення своєї розробки (ідеї, проекту) на сайті «Фабрика ідей»? Знайти спонсора для виготовлення, а в подальшому — і для серійного виробництва, а також однодумців.

Теги: