Відновлення планети на орбіті за Марсом у поясі астероїдів

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Прізвище, ім’я та по-батькові, вік: Гаянський Геннадій Григорович

Контактний телефон, мейл: cdma@ukr.net 3603060

Місце проживання, регіон: Київ, вул. Північна №2Б кв №113

Назва пропонованої розробки (ідеї): Відновлення планети на орбіті за Марсом у поясі астероїдів

Галузь науки і техніки, до якої вона належить: Космонавтика, будування засобів

Основні терміни (ключові слова): Відновлення недостаючої планети в Сонячній системі.

У чому полягає актуальність розробки? На розв’язання якої проблеми вона спрямована? Запобігання цепної реакції після загибелі планети на орбіті в поясі астероїдів, що може спричинити і спричиняє та вже призвело до часткового руйнування планети Земля.

Опишіть сутність пропонованої розробки (ідеї), не розкриваючи ноу-хау, – вкажіть принцип дії, конструкцію, досягнуті показники. Зірка Сонце слабо функціює тому, що в її системі із числа парності не вистачає ще одної планети. Отже Меркурій, Венера, Земля, Марс та планета за Сонцем від Землі (Глорія або Нубіру), та вільна орбіта в поясі астероїдів. Отже принцип парності підтверджується. Докази сформовані на відкритті Кирила Бутусова.

У чому полягає наукова, технічна і споживча новизна пропонованої розробки? Для відновлення планети у технічному, тобто реальному вимірі, потрібно взяти за основу ядро планети, яке і було основою до катастрофи. Отже, після описаної катастрофи в різноманітних джерелах, Місяць, який зараз перебуває на орбіті Землі, був ядром планети, яка загинула на орбіті у поясі астероїдів. Після чого і утворився пояс із астероїдів. Для відновлення планети потрібно поставити місяць на своє місце, астероїди після обробки займуть своє місце на ядрі та утворять нову оболонку. Після чого з часом утвориться реакція взаємодії руху ядра під оболонкою та почне повноцінне функціювання планети щоб вироблялась енергія для підживлення Сонця. Тоді Земля не буде підмерзати на полюсах.

Вкажіть очікувані області застосування Відновлення енергії Сонця після катастрофи генерувальної планети за Марсом.

Якими є очікувані ефекти від використання розробки (економічні, наукові, технічні, соціальні, екологічні)? Упередження анулювання Сонячної системи за нестачі одного із компонентів, планети, яка вже не існує.

Ваші уявлення про обсяг можливого ринку для Вашої розробки (в Україні та за кордоном) Планетарне сповіщення за ради попередження щодо можливої загибелі Землі та Сонячної системи від збою, який виник на орбіті іншою планети Сонячної системи, та необхідність у рішучих діях щодо виправлення ситуації шляхом залучення всіх можливостей, про які я можу сказити як ноу-хау.

Чи відомі Вам аналоги Вашої розробки ? Вкажіть їх недоліки. В чому перевага Вашої розробки над ними, за рахунок чого вона досягається? Орбітальні станції МИР та політ на Місяц компаніями власниками можуть помилково вирішити позбутись основи для планети Місяця та намагатись його або переплавити, або відштовхнути з орбіти Землі. Це призведе до катастрофи на Землі. Бо маса пилу прилетить на Землю та може зірвати частину оболонки Землі та атмосфери. Перевага у запропонованому засобу ще не може бути озвучена.

Ступінь опрацювання розробки (ідея, технічне рішення, бізнес-план, дослідний зразок, модель, креслення, технологія, інноваційний проект тощо) Для вирішення даного питання потрібно, щоб всі країни повернулись до основ усіх знань, які несуть старослов'янська культура, наука, мова, арифметика в головному плані, як правило будування відкрите Б.А. Рибаковим та вимір часу, інше.

Вкажіть, які об’єкти права інтелектуальної власності входять до складу пропонованої розробки (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торгові марки, ноу-хау тощо). Вкажіть номер, країну, дату подачі (видачі) заявки (патенту). плазмотрон.

Чого Ви очікуєте від оприлюднення своєї розробки (ідеї, проекту) на сайті «Фабрика ідей»? Інформування людства!

Теги: