Samsung оголошує Всеукраїнський конкурс для розробників програмного забезпечення «Українське всередині»

Дата дедлайн: 

Птн, 30/09/2016

«Компанія Samsung прагне задовольняти потреби споживачів, не лише пропонуючи пристрої надзвичайно високої якості. Для компанії важливо супроводжувати користувачів і надалі, після придбання, - зазначає пан Джей Сул Ю, президент компанії «Samsung Electronics Україна» - Саме з цією метою компанія вирішила організувати конкурс серед українських розробників програмного забезпечення, адже саме вони знають, що потрібно локальному українському споживачу. Для професіоналів це чудовий шанс зайняти гідне місце на світовому ринку програмного забезпечення для мобільних пристроїв. Зі свого боку, компанія готова матеріально заохочувати розробників, адже вважає, що така інвестиція повернеться сторицею».

«Українське всередині» - національний конкурс, метою якого є підтримка української національної індустрії ІТ та створення унікального локального контенту. Окрім матеріальної мотивації, учасники конкурсу матимуть унікальний шанс отримати всеукраїнське визнання та зробити вагомий крок до старту власного бізнесу чи розвитку вже наявного.

В рамках конкурсу розробники матимуть змогу створити спеціальні додатки для операційної систем Tizen (для смарт-годинника** Samsung Gear S2) та Android (для бокової грані edge-моделей смартфонів, електронного пера S Pen або із використанням функції багатовіконного режиму), а також платформи Oculus Mobile (для окулярів віртуальної реальності Gear VR).

Для участі в конкурсі необхідно зареєструвати створені додатки на сайті http://www.samsung-developers.com.ua/. Також на сайті доступна інформація щодо брифінг ворк-шопів та деталі конкурсу.
Конкурс триватиме до 30 вересня, а оголошення переможців відбудеться 12 жовтня. Призовий фонд конкурсу становить 1 мільйон гривень*.

https://press.samsung.ua/